Sportas

2020.03.25 20:41

„Barcelona“ klubo gynėjo reakcija į Eurolygos norą tęsti sezoną: tai kažkoks pokštas

LRT.lt2020.03.25 20:41

„Barcelona“ krepšinio klubo atakų organizatorius Malcolmas Delaney savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje sukritikavo Eurolygos sprendimą neužbaigti sezono anksčiau laiko ir laukti, kol situacija dėl koronaviruso pandemijos pagerės.

„Tai kažkoks pokštas, – rašė M. Delaney. – Tikriausiai suprantate, kad karantino sąlygomis gyvenantys žaidėjai negali žaisti krepšinio. Tai galioja ir treniruočių procesui, nes daugelis yra namuose. Žmonės jau mėnesį nemėtė į krepšį. Ar ELPA (Eurolygos žaidėjų asociacija – LRT.lt) tai paaiškino tiems žmonėms (Eurolygos Vykdomojo komiteto atstovams – LRT.lt).“

Trečiadienį Eurolygos Vykdomojo komiteto posėdžio metu nuspręsta, kad bus laukiama, kol situacija dėl koronaviruso pandemijos stabilizuosis ir klubai galės pratęsti sezoną. Eurolygos ir klubų vadovų prioritetas – sužaisti likusias 6 rungtynes reguliariajame sezone, ketvirtfinalio serijas ir finalo ketverto kovas.

M. Delaney, kuris neįspėjęs „Barcelona“ klubo vadovybės sugrįžo į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) savo „Twitter“ paskyroje patalpintoje žinutėje pabrėžė, kad sportininkai toliau negali treniruotis ir jiems laiko, kad sugrįžtų į optimalią sportinę formą.

„Nesu tikras ar profesionaliai nesitreniruojantys žmonės supranta, kaip sunku sugrįžti į formą po dviejų savaičių pertraukos. Mėnuo be krepšinio kamuolio dar labiau ištęs grįžimo į formą procesą. Ypač, jeigu kalbame apie greitai prasidėsiančius atkrintamųjų kovas“, – tvirtino gynėjas.

Eurolygos sezonas dėl koronaviruso keliamos grėsmės buvo sustabdytas kovo 12-ąją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.