Naujienų srautas

Sportas2020.03.25 18:25

Eurolygos sezonas dar nėra laidojamas, bus laukiama palankaus turnyro pratęsimo meto

LRT.lt 2020.03.25 18:25

Trečiadienį, vidurdienį, Eurolygos klubų ir lygos vadovybė susirinko į bendrą Vykdomojo posėdį, organizuotą nuotoliniu būdu, aptartį susidariusią situaciją dėl pasaulį sukausčiusios ir varžybas sustabdžiusios koronaviruso pandemijos.

Vykdomo komiteto posėdžio metu nutarta, kad „turnyras bus atnaujintas vos tik bus galima užtikrinti optimalias sveikatos ir saugumo sąlygas visiems varžybų dalyviams bei sekant vietos valdžios bei sveikatos tarnybų rekomendacijas“.

Taip pat patvirtinta, kad likusios sezono dalies formatas neturėtų keistis. Norima, kad sezonas būtų užbaigtas sužaidus likusias 6 reguliariojo sezono rungtynes, po to iškart pradedant ketvirtfinalio rungtynių serijas bei sezoną vainikuojančiu Eurolygos finalo ketvertu Kelne.

Pabrėžiama, kad egzistuoja bendras supratimas, jog sezono pabaigos data, tokiu atveju, turėtų būti vėlesnė nei numatyta prieš šį sezoną. Tokie pat nutarimai turėtų galioti ir Europos taurės turnyrui.

Posėdžio metu neatmesti ir alternatyvūs sezono užbaigimo scenarijai, kurie būtų aktyvuojami, jeigu to reikalautų susidariusios aplinkybės.

Portalas LRT.lt primena, kad Eurolygos sezonas buvo sustabdytas kovo 12-ąją. Dalis Eurolygos klubų žaidėjų paliko savo komandų miestus ir iškeliavo į gimtinę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi