Sportas

2020.03.25 16:26

Į kovą prieš koronavirusą kyla ir Federeris – paaukojo daugiau nei milijoną JAV dolerių

LRT.lt2020.03.25 16:26

Vienas geriausių visų laikų tenisininkų šveicaras Rogeris Federeris kartu su žmona Mirka paaukojo 1 milijoną Šveicarijos frankų (1,02 mln. JAV dolerių) labiausiai nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusiems žmonėms Šveicarijoje, skelbia naujienų agentūra AP.

Tenisininkas savo socialinių tinklų paskyrose rašė: „šiais sunkiais laikais niekas neturėtų būti paliktas nuošalyje“.

Tai buvo pirmasis sportininko įrašas „Twitter“ ir „Instagram“ socialinių tinklų paskyrose per tris mėnesius.

Portalas LRT.lt primena, kad R. Federeriui prieš penkias savaites buvo atlikta artroskopinė kelio operacija, dėl kurios tenisininkas tikėjosi grįžti į rikiuotę žolės dangos sezonui birželį.

Dėl koronaviruso pandemijos yra sustabdyti visi teniso turnyrai ant grunto dangos. Geriausiu atveju, sezonas bus pratęstas vasarą. Geriausių planetos vyrų (ATP) ir moterų (WTA) reitingai yra „įšaldyti“.

R. Federeris tapo dar vienu profesionaliu sportininku, kuris sunkiu metu skyrė pinigų kovai su koronavirusu. Antradienį buvo pranešta apie tai, kad po 1 milijoną eurų ligoninėms ir įvairiems fondams paaukojo futbolininkai Lionelis Messi ir Cristiano Ronaldo bei „Manchester City“ klubo vyriausiasis treneris Pepas Guardiola.

Už Atlanto NBA rungtyniaujantys krepšininkai taip pat dosniai atveria pinigines ir skiria aukas kovai su koronavirus bei nuo pandemijos finansiškai nukentėjusiems klubų administracijos bei arenų darbuotojams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.