Naujienų srautas

Sportas2020.03.25 00:19

Kilnus „Manchester City“ trenerio Guardiolos poelgis – kovai su koronavirusu skirs septynženklę sumą

LRT.lt 2020.03.25 00:19

Vyriausiasis „Manchester City“ klubo treneris Pepas Guardiola nusprendė paaukoti 1 milijoną eurų kovai su koronaviruso pandemija, praneša BBC.

Specialistas, kuris šiuo metu dėl sustabdyto futbolo sezono laiką karantino sąlygomis leidžia Barselonoje, pastaruoju metu su savo teisininkais sprendė, kam tikslingiausia skirti didžiulę pinigų sumą.

Nuspręsta, kad milijonas eurų bus paskirstyti Barselonos medicinos universitetui ir Angelo Solero Danielo vardo fondui.

Pinigai bus skirti įsigyti medicininei įrangai ir apsauginėms priemonėms ligoninės personalui, kuris dirba su užsikrėtusiais nuo koronaviruso.

P. Guardiolos gimtasis Katalonijos regionas Ispanijoje yra viena labiausiai viruso paveiktų sričių šalyje.

Iš viso Ispanijoje koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičius siekia beveik 40 tūkst. Nuo viruso šalyje mirė daugiau nei 2800 gyventojų.

Ispanijos žiniasklaidos milžinas „Mundo Deportivo“ skelbė, kad „Barcelona“ klubo žvaigždė Lionelis Messi skirs 1 milijoną eurų dviem ligoninėms: vienai Barselonoje, kitai – Argentinoje.

Turino „Juventus“ ekipos ir Portugalijos futbolo rinktinės lyderis Cristiano Ronaldo kartu su savo agentu Jorge Mendesu paaukojo 1 milijoną eurų dviejų ligoninių – Lisabonos ir Porto miestuose – trims intensyvios priežiūros skyriams, kuriuose gydomi koronavirusu užsikrėtę ligoniai,

Praėjusią savaitę Miuncheno „Bayern“ komandos puolėjas iš Lenkijos Robertas Lewandowskis skyrė 1 milijoną eurų kovai su koronavirusui Vokietijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi