Naujienų srautas

Sportas2020.03.24 23:15

Viešai į miltus sumaltas milijardierius pakeitė nuomonę – nemažins NBA ir NHL klubų darbuotojų atlyginimų

LRT.lt 2020.03.24 23:15

Didžiulės kritikos viešojoje erdvėje sulaukęs milijardierius Joshas Harrisas pakeitė nuomonę ir nusprendė nemažinti NBA Filadelfijos „76ers“ ir NHL Naujojo Džersio „Devils“ klubuose dirbančių darbuotojų atlyginimų, praneša „New York Times“.

Dar pirmadienį „New York Times“ paskelbė, kad J. Harriso ir jo partnerio Davido Blitzerio valdoma kompanija „Harris Blitzer Sports & Entertainment“ planuoja sumažinti koncernui priklausančių „76ers“ ir „Devils“ klubo administracijos darbuotojų, kurių metinis uždarbis siekia 50 tūkst. JAV dolerių ir daugiau, atlyginimus 20 procentų.

Tokios taupymo priemonės dėl ekonomikai smogusios koronaviruso pandemijos turėjo įsigalioti nuo balandžio 15-osios ir tęstis ir pat birželio pabaigos.

„Po to, kai išklausiau savo darbuotojus ir žaidėjus, supratau, kad priėmiau blogą sprendimą, – teigiama išplatintame J. Harriso pranešime. – Pakeitėme savo pirminį sprendimą ir darbuotojams mokėsime visą atlyginimą. Gyvename nepaprastais laikais. Tokiais, kokių seniai nėra buvę. Įprastiniai verslo sprendimai nebėra tokie, kokių dabar reikia imtis. Atsiprašau savo sirgalių ir darbuotojų, kurie galėjo ne taip priimti šią žinią.“

Tokią naujieną palankiai sutiko „76ers“ klubo žvaigždė – aukštaūgis Joelis Embiidas. Krepšininkas savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje teigė: „Šiais sunkiais laikais didžiuojuosi, kad „76ers“ organizacija savo pirminį sprendimą pakeitė 180 laipsnių kampu. Koncentruokimės į koronaviruso pažabojimą ir būkime atsakingi. Tikėkime procesu!”.

Nėra žinoma, ar kitos NBA bei NHL klubų organizacijos žaidėjo taikyti panašius taupymo metodus, tačiau kritikos lavina, kuri užliejo „76ers“ ir „Devils“ savininkus, gali tapti puikiu pavyzdžiu kitiems vadovams, kokių veiksmų verčiau nesiimti.

NBA sezonas buvo sustabdytas kovo 11 dieną po to, kai pirmasis koronaviruso atvejis buvo nustatytas Jutos „Jazz“ vidurio puolėjui Rudy Gobertui. Lygos krepšininkai sureagavo į pasaulinę problemą ir skyrė dosnias aukas kovai su pandemija.

J. Embiidas dar prieš „76ers“ savininkų pakeistą sprendimą pranešė, kad paaukos 500 tūkst. JAV dolerių kovai su finansiškai dėl koronaviruso pandemijos nukentėjusiems. Be to, krepšininkas žaidėjo kompensuoti darbuotojų atlyginimų sumažinimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi