Sportas

2020.03.24 21:05

„Barcelona“ krepšininkai įsiutinti – vadovybė prašo 70 proc. susimažinti atlyginimus

LRT.lt2020.03.24 21:05

Dėl koronaviruso grėsmės sustojusios sporto varžybos diena po dienos uždeda vis sunkesnę finansinę naštą profesionaliems klubams. Antradienį Eurolygoje rungtyniaujančio „Barcelona“ klubo vadovybė surengė susitikimą su krepšininkais, kurio metu buvo derinamas žaidėjų atlyginimo klausimas.  

„Mundo Deportivo“ skelbia, kad vienas iš „Barcelona“ organizacijos krepšinio sekcijos vadovų Nacho Rodriguezas susitiko su komandos kapitonu Ante Tomičiumi ir gynėju Pau Ribasu.

Skelbiama, kad „Barcelona“ klubo krepšininkams siūlo susimažinti darbo valandas. Tokiu atveju, anot vadovybės, bus galima garantuoti atlyginimo gavimą už likusią sezono dalį. Naujai pasiūlyta sistema reikštų, kad „Barcelona“ žaidėjai turėtų 70 proc. susimažinti atlyginimą už likusią sezoną dalį. Krepšininkų kontraktuose atgaline data – nuo kovo 13-osios – įsigaliotų naujos likusio sezono dalies sutartis su klubu.

Tokia atveju, žaidėjas, kuris už likusią sezono dalį turi gauti 1 milijoną eurų, galėtų tikėtis tik 300 tūkst. „Mundo Deportivo“ teigimu, jeigu Eurolygos ir Ispanijos krepšinio lygos sezonas būtų atnaujintas, „Barcelona“ žaidėjams sumokėtų visą jiems priklausančio kontrakto dalį.

Pranešama, kad A. Tomičius ir P. Ribas komandos draugams programėlės „WhatsApp“ bendrame krepšininkų susirašinėjime papasakojo apie klubo pasiūlymą, žaidėjų pyktis iškart užvirė. Teigiama, kad dalis žaidėjų apskritai nenori net svarstyti tokio pasiūlymo ir yra pasiruošę nutraukti kontraktą su klubu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.