Sportas

2020.03.23 22:06

Gražus gestas: „Tottenham“ žaidėjas viruso pakirstus žmones ligoninėse aprūpins planšetėmis

LRT.lt2020.03.23 22:06

„Tottenham“ gynėjas Toby Alderweireldas žada paaukoti keliasdešimt planšečių ligoninėms, besirūpinančios koronavirusu sergantiems žmonėms, kad šie galėtų palaikyti ryšį su savo artimaisiais.

31-erių gynėjas teigia norintis padėti žmonėms nesijausti tokiems vienišiems, kodėl pasaulį kausto pandemija ir visas sportas yra sustabdytas.

Jis savo tviterio profilyje išplatino žinutę, kurioje paaiškino savo poelgį.

„Tikiuosi, jog visi jaučiasi gerai po to, kai valdžia nusprendė stiprinti apsisaugojimo veiksmus.

Viruso metu žmonėms dažnai trūksta bendravimo, sergantys žmonės negali matytis su artimaisiais, todėl aš noriu padovanoti ligoninėms ir slaugos namams keliasdešimt planšečių, kad sergantys galėtų matyti ir bendrauti su sau svarbiais žmonėms. Artimiausiu metu stengsiuosi nugabenti planšetes ten, kur jos yra labiausiai reikalingos“, – teigė belgas.

Tuo tarpu jo bendraklubis Lucasas Moura yra susirūpinęs dėl savo tėvų, likusių Brazilijoje, sveikatos, tačiau teigia, kad reikia išlikti pozityviu ir laikytis valdžios nurodymų.

„Kalbu su jais kasdien, primenu jiems rūpintis savimi. Žinoma, kad pergyvenu dėl jų, jie jau yra vyresni žmonės, visada apie juos galvoju.

Niekada nepatyriau tokios situacijos, tai keista visiems, tačiau turime likti susitelkę, sekti taisykles ir viskas bus gerai“, – sakė brazilas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.