Sportas

2020.03.23 18:12

Jankūno komplimentai Jasikevičiui: jis – krepšinio dievas

LRT.lt2020.03.23 18:12

„Krepšinio dievas“, – taip paprastai dabartinį savo trenerį Kauno „Žalgiryje“ Šarūną Jasikevičių apibūdino komandos kapitonas Paulius Jankūnas specialiame Eurolygos reportaže apie Š. Jasikevičių.

„Kai jis žaidė, visi jį laikė dievu, niekas nepasikeitė ir dabar – jį ir toliau visi laiko dievu, tik dabar jau – trenerio kėdėje, – sakė P. Jankūnas.

Tuo tarpu pats treneris teigė, jog jo komandoje svarbi ir psichologinė stiprybė, esą tai viena svarbiausių sėkmės formulės dalių.

„Kovėmės, visose rungtynės kovojome iki paskutinių sekundžių prieš geriausias Eurolygos komandas

Turi būti stiprus psichologiškai, tą mes ir bandome daryti, o taip pat yra svarbu ir augti, turime tai tęsti“, – kalbėjo Šaras.

Dėmesio sulaukė ir devynių kauniečių pralaimėjimų šiame sezone serija, tačiau Š. Jasikevičius to nesureikšmino ir teigė, kad tai yra natūralu, turint omenyje didelę žaidėjų kaitą.

„Žinojome, kad sezonas mums bus sunkus dėl to, kiek žaidėjų netekome, o tokiame lygyje įvesti naujus žaidėjus nėra lengva. Sezonas tikrai sunkus, tačiau didžiuojuosi vaikinais, nes jie nori būti geresni ir manau, kad mums tai sekasi“, – teigė treneris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.