Sportas

2020.03.23 11:11

Serbijoje pasmerkto Jovičiaus tėvas: jeigu mano sūnus iš tikrųjų nusikalto, sodinkite jį į kalėjimą

LRT.lt2020.03.23 11:11

Serbijos futbolo rinktinės ir Madrido „Real“ klubo puolėjas Luka Jovičius užsitraukė nemalonės savo tėvynėje. Jis prisivirė košės po to, kai grįžęs iš Ispanijos buvo pastebėtas vaikščiojantis Belgrado gatvėmis. Taip futbolininkas pažeidė privalomą 14 dienų saviizoliacijos laikotarpį.

Į tokį futbolininko poelgį itin griežtai sureagavo Serbijos vyriausybė – jaunąją futbolo žvaigždę pasmerkė tiek vidaus reikalų ministras, tiek ir šalies premjeras.

Pats L. Jovičius tvirtina, kad grįžęs į Serbiją nedalyvavo vakarėliuose – vienintelis kartas, kai išėjo į Belgrado gatves, buvo tada, kai užsuko į parduotuvę nusipirkti būtinųjų prekių.

Į situaciją sureagavo ir futbolininko tėvas Milanas Jovičius. Pasak jo, vyriausybė galėtų suimti jo sūnų, jeigu iš tikrųjų įrodytų, jog jis elgėsi nederamai.

„Luka prieš grįždamas į Serbiją atliko du koronaviruso testus. Abukart rezultatai buvo neigiami“, – pareiškė žaidėjo tėvas.

„Dabar atrodo tarsi mano sūnus būtų didžiausias nusikaltėlis. Jeigu jam reikia sėsti į kalėjimą, vadinasi, taip ir turi būti.

Aš visiškai sutinku su Serbijos prezidento ir premjero reikalavimais, tačiau į kalėjimą jis turi sėsti tuo atveju, jeigu yra kaltas. Aš palaikyčiau šį sprendimą, tačiau žinau, kad jis nieko blogo nepadarė.

Jis tiesiog atvyko į Belgradą ir apsistojo namuose. Jo mergina laukiasi kūdikio, todėl jie niekur nevyko ir nerengė jokio vakarėlio.

Kai kurios nuotraukos, pasirodžiusios Serbijos žiniasklaidoje, buvo ištrauktos iš konteksto“, – pridūrė M. Jovičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.