Naujienų srautas

Sportas2013.02.07 11:38

M. Balčiūnas rūpinsis tarptautiniais LKF projektais

LRT.lt 2013.02.07 11:38

Mindaugas Balčiūnas grįžta dirbti į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), kurioje bus atsakingas už tarptautinių projektų vystymą.

Mindaugas Balčiūnas grįžta dirbti į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), kurioje bus atsakingas už tarptautinių projektų vystymą.

„Džiaugiuosi, kad Mindaugas Balčiūnas vėl pradeda dirbti federacijoje. Šiuo metu kaip tik norime pasidalyti sukaupta patirtimi vystant krepšinį ir aktyviai plečiame LKF veiklą užsienyje. Jau startavo bent keli stambūs tarptautiniai projektai.

M. Balčiūnas yra sukaupęs daug patirties bendraujant su kitų šalių krepšinio federacijomis, yra vertinamas kaip iniciatyvus ir įtakingas Europos krepšinio bendruomenės narys, todėl jis ir koordinuos tarptautinius LKF plėtros projektus“, – teigė LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Jis išreiškė viltį, kad M. Balčiūnas netrukus galės grįžti į LKF generalinio sekretoriaus pareigas. 

„Lietuvos krepšinio federacija yra parengusi 2013 metų Nacionalinę krepšinio vystymo programą. Analogiškas programas padedame rengti ir Azerbaidžano bei Kinijos krepšinio federacijoms.

Be to, intensyviai bendradarbiaujame su Ukrainos ir Slovėnijos krepšinio federacijomis, organizuojant būsimus Europos krepšinio čempionatus. Lietuvos krepšinio vystymo strategija ir jos sėkme domisi ne viena šalis, tad darbo tikrai netrūks“, – sakė šiuo metu už tarptautinius LKF projektus atsakingas M. Balčiūnas.

Primename, kad pirmadienį Panevėžio apygardos teismas paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą – M. Balčiūno nušalinimą nuo LKF generalinio sekretoriaus pareigų. Tačiau namų areštas buvo panaikintas.

M. Balčiūnas sausio mėnesį kartu su Panevėžio miesto mero patarėju ir vieno viešbučio savininke buvo suimtas įtarus piktnaudžiavus, klastojus dokumentus, kyšininkavus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi