Sportas

2020.03.23 09:02

Graži iniciatyva Ispanijoje: futbolininkai surengė efutbolo turnyrą, iš kurio surinktos lėšos keliaus į ligonines

LRT.lt2020.03.23 09:02

Pajėgiausi planetos futbolininkai, kaip ir didžioji dauguma visuomenės, pastarąsias savaites leidžia namuose. Ispanijoje, savo ruožtu, nuotoliniu būdu buvo surengtas „FIFA 2020“ žaidimo turnyras, kuriame dalyvavo beveik visų „La Liga“ komandų atstovai.

Turnyre negalėjo dalyvauti tik „Barcelona“ ir „Mallorca“ komandų žaidėjai – Sergi Roberto bei Alejandro Pozo. Jų klubai bendradarbiauja su „EA Sports“ konkurentu „Konami“.

Iš viso turnyre varžėsi 18 „La Liga“ pirmenybėse rungtyniaujančių žaidėjų. Nugalėtoju tapo bene ryškiausia turnyro žvaigždė – Madrido „Real“ klubui atstovaujantis saugas Marco Asensio. Jis finale 4:2 pranoko „Leganes“ atstovą Aitorą Ruibalą.

Nuotoliniu būdu vykęs turnyras nebuvo organizuojamas tik dėl „smagaus“ laiko praleidimo – visų rungtynių transliacijos vyko „Twitch“ platformoje, kurioje taip pat buvo renkama auka kovoje su visą pasaulį siaubiančiu COVID-19 virusu.

Nuo penktadienio iki sekmadienio vykusiame efutbolo turnyre buvo surinkta daugiau nei 140 tūkst. eurų. Visi surinkti pinigai atiteks ligoninėms bei jų darbuotojams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.