Naujienų srautas

Sportas2020.03.22 22:56

Tortas ir kepsniai kalėjime – Ronaldinho už grotų Paragvajuje atšventė savo jubiliejų

LRT.lt 2020.03.22 22:56

Su suklastotais dokumentais į Paragvajų kartu su broliu patekti bandžiusi buvusi Brazilijos futbolo žvaigždė Ronaldinho kalėjime Asunsjone pasitiko savo jubiliejų – 40-ąjį gimtadienį. 

Asunsjone prieš dvi daugiau nei savaites su broliu Roberto sulaikytas Ronaldinho neišgirdo teisėjo malonės leisti jam toliau kalėti namų arešto sąlygomis.

2002 metų pasaulio čempionas su brazilų rinktine savo gimtadienio dieną buvo nustebintas braziliško stiliaus kepsniais bei tortu, ant kurio puikavosi futbolininko nuotrauka bei dvi žvakutės, sudariusios skaičių 40.

Dar kiek anksčiau kalėjime Ronaldinho spėjo sudalyvauti ir futbolo turnyre. Surengtose 5x5 rungtynėse garsenybės atstovaujama komanda triumfavo triuškinančiu rezultatu 11:2. Brazilas prisidėjo prie visų 11 įvarčių – penki tikslūs smūgiai į vartus ir dar šeši rezultatyvūs perdavimai.

Portalas LRT.lt primean, kad Ronaldinho už grotų Paragvajuje atsidūrė dėl to, kad kirto šios šalies sienas su suklastotu asmens tapatybės dokumentu.

Legendiniam futbolininkui ir jo broliui nėra leidžiama palikti Brazilijos nuo 2018 metų, kai jiems buvo skirta iki pat šiol nesumokėta įspūdinga 8,5 mln. JAV dolerių bauda

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi