Sportas

2020.03.22 13:10

Pavojaus signalas prieš Kinijos futbolo pirmenybių atnaujinimą – koronavirusu užsikrėtė Fellaini

LRT.lt2020.03.22 13:10

Praėjusiais metais sutartį su Šangdongo „Luneng“ futbolo klubu sudariusio belgo Marouane`o Fellaini koronaviruso testas – teigiamas.

Tai nemenkas smūgis balandžio mėnesį pradėti planuojamoms Kinijos aukščiausiojo futbolo diviziono kovoms, kurios dėl koronaviruso protrūkio šalyje nebuvo pradėtos kaip planuota – vasario 22 dieną.

Po futbolo čempionato sezono pradžios nukėlimo 32-ejų metų belgas buvo išvykęs į Dubajų, o šią savaitę sugrįžo atgal į Kiniją. Klubo pranešime skelbiama, kad prieš koronaviruso testą M. Fellaini neujautė jokių ligos simptomų. Šiuo metu žaidėjas yra karatine.

Belgas tapo pirmuoju aukščiausios lygos futbolininku, kuriam buvo nustatytas koronavirusas. Antrajame Kinijos futbolo divizione rungtyniaujančiam brazilui Dori virusu užsikrėtė praėjusią savaitę.

Kinijoje komandinių sporto šakų čempionatus planuojama atnaujinti balandžio mėnesį. Šalyje šią savaitę buvo be žiūrovų vykdomas lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybas.

Į Kiniją sugrįžo ir lietuvis Donatas Motiejūnas, kuris kartu su Šanchajaus „Sharks“ ekipa ruošis pratęsti sustabdytą krepšinio čempionatą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.