Naujienų srautas

Sportas2020.03.20 21:19

Vienas geriausių visų laikų NFL futbolininkų oficialiai prisijungė prie naujos komandos

LRT.lt 2020.03.20 21:19

Šešis kartus „Super Bowl“ trofėjų laimėjęs Tomas Brady oficialiai sukirto rankomis su naująja savo komanda – ja tapo „Tampa Bay Buckaneers“.

Žaidėjas ekipą pakeitė pirmą kartą karjeroje – tai jis padarė po 20 metų, praleistų „New England Patriots“, su kuria oficialiai atsisveikino antradienį.

Jau penktadienį 42-ejų veteranas pranešė, jog jungiasi prie „Buckaneers“.

„Laimingas, kuklus ir alkanas, – savo socialiniuose tinkluose rašė sportininkas prie nuotraukos, kurioje raitė parašą ant naujosios savo sutarties. – Pradedu naują kelionę ir esu dėkingas „Buckaneers“, jog suteikė man galimybė daryti tai, ką myliu“.

Šiuo tarpsezoniu jis pirmą kartą karjeroje tapo laisvuoju agentu ir nuo pirmadienio galėjo tartis su komandomis, o trečiadienį atsidarė laisvųjų agentų perėjimų langas.

T. Brady yra laikomas vienu geriausių visų laikų žaidėjų, „Super Bowl“ trofėjų laimėjęs šešis kartus (2002, 2004, 2005, 2015, 2017 ir 2019-aisiais) ir pagal šį skaičių yra nepralenkiamas.

Finaluose jis iš viso žaidė devynis kartus, keturis iš jų buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju – abu šie pasiekimai yra lygos rekordai.

Iki tol, kol 1999-aisiais T. Brady nepasirinko naujokų biržoje, „Patriots“ nebuvo laimėję nė vieno titulo, tačiau dabar su šešiomis pergalėmis dalinasi šeštąją vietą visų laikų įskaitoje.

„Buckaneers“ komanda per savo istoriją yra laimėjusi vieną „Super Bowl“ taurę (2002-aisiais), o komandą valdo Glazerių šeima – jiems taip pat priklauso ir „Manchester United“ klubas Anglijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi