Naujienų srautas

Sportas2020.03.20 16:28

Skęsta ir dar vienas sporto renginys: nukeltas Europos plaukimo čempionatas

LRT.lt 2020.03.20 16:28

Koronavirusas ir toliau keičia Europos ir pasaulio sporto grafikus – penktadienio popietę buvo oficialiai pranešta, jog į tolimesnį laiką nukeltas ir Vengrijoje turėjęs vykti Europos plaukimo čempionatas.

Jis Budapešte turėjo vykti gegužės 11-24 dienomis. Planuojama, jog čempionatas turėtų būti surengtas rugpjūčio mėnesį, tačiau tikslus pranešimas gali būti išleistas tik gegužės pabaigoje arba net liepos pradžioje.

„Pasitarę su partneriais nusprendėme nustatyti naują čempionato datą – rugpjūčio 17-30 dienas, – sakė Europos plaukimo federacijos prezidentas Paolo Barelli. – Tačiau šiuo metu nėra įmanoma kurti planų su konkrečiomis datomis, todėl situacija dar bus vertinama gegužės pabaigoje arba liepos pradžioje“.

Jam antrino ir Vengrijos sporto ministras, buvęs plaukikas Tunde Szabo.

„Europos čempionatas kasmet būna įsimintinas renginys ir kiekvieno sezono puošmena. Esame pasirengę organizuoti šias varžybas vietoje, kur Europos čempionatai ir gimė. Nuo pat pirmojo čempionato 1926-aisiais kiekvienas renginys čia buvo sėkmingas, to paties tikimės ir šį kartą. Dabar esame kantrūs ir lauksime tinkamo laiko surengti šias varžybas.

Visi norime patys pilnas „Duna“ arenos tribūnas“, – sakė šalies sporto ministras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi