Sportas

2015.09.30 19:26

A. Juškevičius kartėlio dėl Lietuvos rinktinės jau nebejaučia

Paulius Cubera, 15min.lt 2015.09.30 19:26

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Adas Juškevičius praėjusią vasarą buvo malonus Lietuvos rinktinės atradimas pasaulio čempionate Ispanijoje. Vis dėlto, šiemet 26 metų krepšininkas buvo nukonkuruotas kur kas jaunesnio Luko Lekavičiaus ir į rinktinę nepateko. Vis dėlto, krepšininkas sako, kad kartėlį po Jono Kazlausko sprendimo jau yra pamiršęs ir žiūri į naujojo sezono iššūkius.

Anot A.Juškevičiaus, jis prie blogų rinktinės trenerio naujienų jau yra pripratęs ir taip į žinią nebereaguoja, kaip anksčiau. Vis dėlto, išgirdus vis tiek buvo sunku.

„Sunku buvo tą akimirką, kai „atkabina“. Tai yra sunkiausias periodas, kai dirbi dirbi ir tada tave „atkabina“. Čempionato metu jau atslūgsta tos emocijos“, – sakė A. Juškevičius.

„Lietuvos ryto“ komandos žaidėjas teigė, kad po nepatekimo į rinktinę jis visų pirmą išmoko niekada nepasiduoti ir tikėti savimi: „Tai svarbiausi dalykai bet kokiam sportininkui.“

Komandos pasirengimo naujajam sezonui cikle A.Juškevičius dažnai žaidė ne įžaidėjo, o atakuojančio gynėjo pozicijoje. Karjerą būtent antruoju numeriu pradėjęs A.Juškevičius 2015-16 m. sezone žais kaip „combo“ gynėjas.

„Šiek tiek gal ir nauja man, bet aš visada galėjau žaisti dviejose pozicijose, dabar taip ir žaisiu. Tiek pirmoje, tiek antroje – užpildysiu abi.

Viena priežasčių, kad komanda turi kelis įžaidėjus, tačiau ir treneris iš manęs nori to. Jis mano, kad su savo gebėjimu mesti iš toli aš tam tinku. Treneris nori išnaudoti kuo geriau mano stipriąsias puses, jis jau pernai norėjo mane matyti „combo“ gynėju, o man irgi tai patinka“, – pasakojo A .Juškevičius.

„Lietuvos ryto“ ekipa sezoną pasitinka su nemažai pasikeitimų. Anot A.Juškevičiaus, LKL vicečempionai yra vienareikšmiškai stipresni: „Turime ilgesnį suolelį – visi 12 žaidėjų galės padėti komandai. Nėra tokių žaidėjų, kurių negali leisti į aikštę, nes jie neatitinka lygio ar yra per jauni.“