Naujienų srautas

Sportas2020.03.20 07:47

NBA – šeši naujo koronaviruso atvejai, „Celtics“ atstovas Marcusas Smartas paskelbė tai pats

LRT.lt 2020.03.20 07:47

Tarp NBA žaidėjų ir toliau plinta koronavirusas. Paskelbta apie šešis naujus atvejus trijose komandose – Bostono „Celtics“, Los Andželo „Lakers“ ir Filadelfijos „76ers”.

Žaidėjų pavardžių klubai neskelbia, tačiau vienas iš jų apie tai pranešė patss.

„Celtics“ gretose virusu užsikrėtė įžaidėjas Marcusas Smartas: „Aš nejaučiu jokių simptomų, man viskas yra gerai. Tačiau tai nėra juokas. Visi jaunesni žmonės turi laikytis socialinės distancijos. Nebūkite savanaudžiais. Kartu galime tai įveikti, tačiau turime veikti drauge tuo pačiu būdami kurį laiką atskirai vienas nuo kito.“

Kitų žaidėjų pavardės nėra skelbiamos. Žinoma, kad du iš jų rungtyniauja „Lakers“ klube, kuris kovo 10 d. rungtyniavo su Bruklino „Nets“ ekipa, kurioje patvirtinti keturi žaidėjų užsikrėtimo atvėjai. Vienas kurių – visą sezoną nežaidžiantis Kevinas Durantas.

„Lakers“ praneša, kad abu žaidėjai irgi nejaučia simptomų. Dabar komanda testuos trenerių štabą ir kitus organizacijos darbuotojus, kurie turėjo ar galėjo turėti kontaktą su užsikrėtusiais žaidėjais.

Komandos centras JaVale`as McGee, sergantis astma, pranešė, kad jis nėra vienas užsikrėtusiųjų. Jo COVID-19 testas buvo neigiamas.

Trys kiti atvejai yra iš „76ers“ ekipos stovyklos, tačiau ir jų pavardės nėra skelbiamos.

Anot NBA komisaro Adamo Silverio, nuo koronaviruso tikrinosi dar tik 8 komandos NBA, dvi iš jų – Oklahomos „Thunder“ ir Toronto „Raptors“ – apie užsikrėtimus nepranešė.

Iš viso NBA jau skaičiuojama 14 atvejų: du Jutos „Jazz“ (Rudy Gobertas, Donovanas Mitchellas), vienas – Detroito „Pistons“ (Christiana Woodas), keturi – „Nets“ (K. Durantas ir 3 nežinomi), M. Smartas iš „Celtics“, vienas „Nuggets“ žaidėjas ir 3 žaidėjai iš „76ers“ ir 2 iš „Lakers“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi