Sportas

2020.03.19 22:35

„Neptūno“ kapitonas siunčia žinutę valdžios atstovams: ką gi daryti mums?

LRT.lt 2020.03.19 22:35

Klaipėdos „Neptūno“ klubo kapitonas Simas Galdikas, po praėjusią savaitę užbaigto Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato sezono, sureagavo į krepšinio pasaulį visiškai suparalyžavusią koronaviruso pandemiją.

Krepšininkas asmeninėje feisbuko paskyroje kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje dirbančią viceminstrę Korneliją Tiesnesytę.

Portalas LRT.lt pateikia S. Galdiko paskelbto įrašo netaisytą tekstą.

„Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Viceministrei Kornelijai Tiesnesytei

Gerb. Viceministre, į Jus kreipiuosi, aš, Simas Galdikas, Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ komandos kapitonas. Kaip visiems yra žinoma ryšiu su koronaviruso pandemija sustabdytos visos sporto varžybos, bei visi renginiai.

Visi stebime, kaip Lietuvos Respublikos vadovybė sprendžia socialinius ir ekonominius šalies klausimus. Girdėjome, kad numatyta skirti milijonines lėšas pramonei ir verslo struktūroms, kad jos šiek tiek „amortizuotų“ patiriamus ekonominius nuostolius.

Ką gi daryti mums, kurių pagrindinis darbas yra atstovauti Lietuvai, pasaulio, Europos ir įvairaus lygio tarptautinėse varžybose, kovoti už Lietuvos kaip valstybės prestižą, už lietuvius kaip tautos atstovus, kurių šimtmečiais nepalaužė svetimi užkariautojai ar ilgi okupacijos ir priespaudos dešimtmečiai?

Jau nutrauktas LKL čempionatas, paskirstytos sulyginai užimtos vietos. Sustabdytas yra ne tik krepšinis, neteko darbo visų sporto šakų profesionalūs sportininkai, pramogų pasaulio atstovai ir kt.

Daugelis iš mūsų esame tik pradėję savo savarankišką gyvenimo kelią, sukūrę šeimas, auginame mažamečius vaikus, kreditų keliu įsigiję gyvenamuosius būstus.

Ką gi daryti mums?“, – savo feisbuko žinutėje klausė krepšininkas.