Sportas

2020.03.19 15:16

Anglijoje futbolo nebus bent iki balandžio pabaigos, tačiau sezonai bus baigti

LRT.lt 2020.03.19 15:16

Anglijos profesionaliose futbolo lygose futbolas nebus žaidžiamas kur kas ilgiau, nei iš pradžių manyta. Kaip praneša „Sky Sports“, lygos sutarė, kad futbolas šalyje stabdomas bent iki balandžio 30 d.

Dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos sutarta, kad „Premier“ lyga, Futbolo asociacija (FA), Anglijos futbolo lyga (EFL), organizuojanti antrojo diviziono („Championship“) ir žemesnio lygio varžybas, bei moterų futbolo lyga kartu su žaidėjų ir trenerių asociacijomis nusprendė stabdyti sezoną bent iki balandžio 30 d.

Kaip teigiama bendrame pranešime, visos aukščiau išvardytos organizacijos pritarė UEFA sprendimui nukelti Europos futbolo čempionatą į 2021 metus.

Taip buvo padaryta užtektinai laiko užbaigti sustabdytus nacionalinius čempionatus, kurie bendru federacijų sutarimu turėtų baigti iki birželio pabaigos.

UEFA jau anksčiau nukėlė Čempionų lygos ir Europos lygos finalus į birželio pabaigą.

FA taisyklės teigia, kad visų lygų sezonai negali trukti ilgiau, nei iki birželio pirmosios, tačiau dabar nutarta sezoną pratęsti „neribotam laikui“.

Tai greičiausiai reiškia, kad tiek „Premier“ lygos, tiek kitų turnyrų sezonai bus užbaigti iki kol bus išaiškinti čempionai, nors buvo siūlymų anuliuoti 2019–2020 m. sezoną.