Naujienų srautas

Sportas2020.03.19 08:56

Domantas Sabonis atsiminė „Visų žvaigždžių“ rungtynes: pasiilgau šeimos, draugų ir krepšinio

LRT.lt 2020.03.19 08:56

Indianos „Pacers“ lyderis Domantas Sabonis savo „Instagram“ paskyroje karantino metu dalijasi atsiminimais iš „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginio Čikagoje.

„Prisimenu gerus laikus. Pasiilgau šeimos, draugų ir krepšinio“, - „Instagram“ rašo D. Sabonis, pasidalijęs vaizdais iš „Visų žvaigždžių“ savaitgalio.

Vasario viduryje NBA trumpam visada sustoja, kai didžiausios lygos žvaigždės susirenka į „All Star“ vadinamą renginių savaitgalį.

D. Sabonis šiemet tapo tik antruoju lietuviu istorijoje, žaidusiu pagrindinėse „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Anksčiau tai yra daręs tik Žydrūnas Ilgauskas.

Negana to, D. Sabonis dar dalyvavo ir įgūdžių konkurse, kur netikėtai pasiekė finalą ir tik jame pralaimėjo Majamio „Heat“ aukštaūgiui Bamui Adebayo.

D. Sabonį Čikagoje palaikė visa gausi jo šeima, o visuomenei lietuvis parodė ir savo širdies draugę.

Vis dėlto šiuo metu NBA sezonas yra sustabdytas mažiausiai 30 dienų, iki balandžio 11 dienos, tačiau tikrai neaišku, kada jis galės tęstis.

Koronaviruso pandemijai sparčiai plintant tiek pasaulyje, tiek NBA vis daugiau šalių uždaro sienas, skelbia įvairaus griežtumo karantinus gyventojams. Kol kas nėra aišku, kada ir kaip tęsis NBA sezonas, kuris greičiausiai tikrai „įlips“ į vasarą.

NBA koronavirusu jau užsikrėtė 7 žaidėjai – du Jutos „Jazz“ komandoje, vienas – Detroito „Pistons“, dar keturi – Bruklino „Nets“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi