Naujienų srautas

Sportas2020.03.18 23:17

Britų futbolo žvaigždės indėlis į kovą su koronavirusu – savo viešbučiuose apgyvendins gydytojus

LRT.lt 2020.03.18 23:17

Buvęs „Manchester United“ ir Anglijos futbolo rinktinės žaidėjas Gary Neville`as skuba į pagalbą nuo COVID-19 viruso protrūkio kenčiančiai Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sistemai. Futbolo žvaigždė dvejuose savo valdomuose viešbučiuose žada apgyvendinti gydytojus bei visus kitus, besistengiančius pažaboti koronaviruso krizę šalyje, skelbia BBC.

Teigiama, kad G. Neville`o viešbučiai, esantys Mančesteryje, taps uždaryti svečiams, o sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams taip bus sukurtos 176 nakvynės vietos.

Buvęs „Manchester United“ komandos kapitonas tvirtino, kad niekas iš viešbučio personalo nebus atleistas ar išsiųstas neapmokamų atostogų.

„Džiaugiamės, kad galėjome pasiekti tokį susitarimą. Šiuo metu visas mūsų šalies verslas turi demonstruoti solidarumą šiais nestabiliais laikais. Ne tik mūsų viešbučių darbuotojams, bet ir tiems, kuriems labiausiai reikia prieglobsčio“, – tvirtino G. Neville`as.

G. Neville`ui kartu su kita buvusia futbolo žvaigžde – Ryanu Giggsu – priklauso du viešbučiai. Vienas – Mančesterio centre, kitas – netoli legendinio „Old Trafford“ stadiono.

Abu viešbučiai bus uždaryti nuo šio sekmadienio, o nuo penktadienio jau galės priimti visus norinčius sveikatos apsaugos sistemos darbuotojus.

„Mūsų viešbučio personalas dirbs kaip įprasta, kai tik sveikatos apsaugos darbuotojams bus leista pasilikti viešbutyje. Jie čia gyvens be jokio užmokesčio ir galės gauti reikia izoliaciją nuo šeimos narių, kurie gali būti paveikti viruso“, – aiškino G. Neville`as.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi