Naujienų srautas

Sportas2020.03.18 17:09

Ispanijos „Alaves“ futbolo klubo gretose ir administracijoje užfiksuota 15 koronaviruso atvejų

LRT.lt 2020.03.18 17:09

Ispanijos „La Liga“ futbolo čempionate rungtyniaujantis Vitorijos „Alaves“ klubas paskelbė net apie 15 klubo darbuotojų, futbolininkų ir trenerių, užsikrėtusių koronavirusu, skelbia fooball-espana.net tinklalapis.

Teigiamas koronaviruso testas nustatytas trims futbolininkams, 7-iems trenerių štabo atstovams bei dar 5-iems klubo darbuotojams.

Tyrimai buvo atlikti visiems futbolininkams, trenerių štabui, darbuotojams bei Eurolygoje rungtyniaujančios Vitorijos „Baskonia“ komandos personalui bei žaidėjams.

Oficialiame klubo pranešime teigiama, kad nė vienas iš užsikrėtusių asmenų nerodo jokių ligos simptomų. Visi užsikrėtę, kaip skelbiama pranešime, jaučiasi gerai bei laikosi privalomų karantino sąlygų.

Koronavirusas jau anksčiau palietė ir kitas „La Liga“ komandas. „Valencia“ ekipos gretose koronavirusu užsikrėtė 35 proc. futbolininkų.

Antradienį buvo praneša apie 6 užsikrėtusius „Espanyol“ klubo futbolininkus.

Ispanija šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje vietoje pagal užiksuotų koronaviruso susirgimų skaičių pasaulyje (beveik 14 tūkst.). Nuo viruso šalyje, trečiadienio duomenimis, jau yra mirę 623 žmonės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi