Sportas

2020.03.18 14:46

Eurolygos dėmesio sulaukęs Jankūnas pripažino – „Žalgiris“ yra mano namai

LRT.lt2020.03.18 14:46

Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas sulaukė ir Eurolygos dėmesio, o kalbėdamas oficialiam lygos puslapiui jis sakė, jog „Žalgiris“ jam nėra tiesiog klubas ar darbas, o jam tai yra namai.

Eurolygos komanda Paulių Jankūną pakalbino ypatinga proga – kai kaunietis, surinkęs 1783 kamuolius, aplenkė ispaną Felipą Reyesą ir tapo visų laikų geriausiu turnyro kovotoju dėl kamuolių.

„Kai buvome jaunesni, kaudavomės dėl kamuolių, jų neskaičiuodavome. Jis (F. Reyesas – LRT.lt) žinomas kaip geras kovotojas, aš irgi mėgstu kovoti, tai buvo ir yra didelė kova ir esu laimingas, kad galiu lygintis su tokia legenda.

Kai pradėjau žaisti, tai buvo mano stiprybė. Vieni yra metikai, kiti kovotojai, man su metais tapo natūralu kovoti dėl kamuolių“, – sakė P. Jankūnas.

Pasakodamas apie tai, ką reiškią žaisti „Žalgiryje“ prie aistringų sirgalių, P. Jankūnas pripažino, jog jausmas yra neeilinis.

„Mūsų fanai yra nuostabūs, nuo pirmojo mano sezono čia jie buvo išprotėję, palaikė mus. O dabar, kai esame šioje naujoje arenoje, palaiko dar stipriau.

Kai arena yra pilna, žengti į aikštę yra labai malonu, jie suteikia papildomos energijos“, – sirgalių indėlį išskyrė aukštaūgis.

Apie savo komandos veteraną, Kaune žaidžiantį jau 16-ąjį savo sezoną, pasisakė ir du komandos naujokai.

„Jis legenda, žiūri į tokius vyrukus, mažus dalykus, ką jie daro ir viską įsidėmi“, – sakė Zachas LeDay.

„Jis mūsų kapitonas, įneša į rūbinę profesionalumo ir iš žmogiškosios pusės yra vienas kiečiausių vyrukų, kuriuos esu sutikęs“, – pasisakė ir Jockas Landale`as.

Tuo tarpu buvęs P. Jankūno komandos draugas ir dabartinis treneris Šarūnas Jasikevičius taip pat išskyrė jo indėlį į komandos sėkmę.

„Buvome toje pačioje rūbinėje ne vienerius metus, rinktinėje ar „Žalgiryje“, ir man labai sunku įsivaizduoti „Žalgirio“ sėkmę be Pauliaus“, – teigė Šaras.

Pats P. Jankūnas pokalbio pabaigoje pripažino – „Žalgiris“ jam nėra tiesiog darbas.

„Tai man nėra klubas, nėra darbas, tai man yra namai, aistra ir šeima, tai yra viskas. Čia užaugau, čia taip pat ir senstu“, – sakė veteranas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.