Sportas

2020.03.18 13:54

Nepasitenkinimą dėl nesustabdyto sezono išreiškęs Mikelis paliko Turkijos klubą

LRT.lt2020.03.18 13:54

Buvęs Nigerijos rinktinės kapitonas ir Londono „Chelsea“ saugas Johnas Obi Mikelis bendru sutarimu paliko „Trabzonspor“ komandą, kai išreiškė savo nuomonę apie vis dar besitęsiančias Turkijos futbolo pirmenybes.

Turkijos čempionatas yra vienas iš kelių likusių turnyrų, kurie vis dar nėra sustoję, nors jų rungtynės ir vyksta už uždarų durų.

32-ejų J. O. Mikelis instagrame atvirai parašė, jog nesutinka su tokia situacija.

„Gyvenime yra svarbesnių dalykų nei futbolas. Tokioje situacijoje nesijaučiu saugiai ir nenoriu žaisti futbolo. Tokiu metu visi turėtų būti namuose su savo šeimomis. Esant tokiam sunkiam laikui sezonas turėtų būti sustabdytas“, – rašė futbolininkas.

Jis susilaukė palaikymo – pozityvias žinutes jam siuntė kiti du buvę „Chelsea“ nariai, taip pat žaidę ar žaidžiantys Turkijoje – Radamelis Falcao ir Didieras Drogba.

Žinutė buvo išleista šeštadienį, o jau po kelių dienų buvo pranešta, jog žaidėjas palieka klubą.

Teigiama, kad išsiskyrimas įvyko abipusiu sutarimu, o žaidėjas taip pat atsisakė visų jam iki sezono pabaigos priklausiusių pinigų, kad galėtų tapti laisvuoju agentu.

Kai Nigerijos futbolininkas išleido žinutę, Turkijoje buvo užfiksuoti 6 koronaviruso atvejai, dabar šis skaičius yra šoktelėjęs iki 47.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.