Naujienų srautas

Sportas2020.03.18 12:52

FIBA žinutė – olimpiniai krepšinio atrankos turnyrai turėtų startuoti laiku

LRT.lt 2020.03.18 12:52

Kol Europą vis stipriau krečia koronaviruso grėsmė ir vienos po kitų yra nukeliamos ar atšaukiamos svarbiausios varžybos, FIBA laikosi savo tikslo ir tikina, kad olimpiniai atrankos turnyrai turėtų startuoti laiku.

Tai, bendraudamas su Serbijos leidiniu „Nova.rs“, patvirtino FIBA sporto ir varžybų direktorius Predragas Bogosavljevas.

Jis tikino, jog, nepaisant visų grėsmių, atrankos turnyrai, tarp kurių bus ir vienas Kaune, turėtų startuoti birželio 23-ąją dieną – tada, kada ir buvo numatyta.

„Šiuo metu turnyrų laikas nesikeičia. Stebime situaciją, nuolat palaikome ryšį su Tarptautiniu olimpiniu komitetu, pagal kurio sprendimus olimpinės žaidynės turėtų startuoti numatytu laiku“, – teigė serbas.

Keturiuose miestuose (Belgrade (Serbija), Kaune, Splite (Kroatija) ir Viktorijoje (Kanada)) 24 komandos susikaus dėl keturių kelialapių į olimpines žaidynes. Žinoma, jei nebus priimti kitokie sprendimai.

„Nenoriu leistis į spekuliacijas. Jei paaiškės naujos detalės, FIBA informuos šalis nares ir sirgalius kaip galėdami greičiau“, – užbaigė FIBA atstovas.

LRT.lt primena, jog dėl koronaviruso jau buvo nukelti olimpinio krepšinio turnyro grupių etapo burtai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi