Sportas

2020.03.18 12:01

Karantino metu – rūšiuoja arbatą ir karpo žolę: kaip „Liverpool“ veteranas tapo socialinių tinklų žvaigžde

LRT.lt2020.03.18 12:01

Kol didžiojoje dalyje Europos šalių dėl karantino grėsmės yra įvestas karantinas, futbolo žvaigždės taip pat yra priverstos likti namie ir prasimanyti įvairiausių veiklių. Tarp jų ryškiai iššiskiria „Liverpool“ klubo veteranas Jamesas Milneris.

Kol vieni žaidėjai demonstruoja savo šokių judesius ar atlikinėja įvairius sparčiai plintančius iššūkius, Jamesas Milneris laisvą laiką „leidžia“ kiek kitaip.

Dar prieš keletą metų socialiniuose tinkluose buvo sukurtas atskiras puslapis „Nuobodusis Jamesas Milneris“, kurio administratorius talpindavo įvairius juokelius apie tai, jog futbolininkas yra labai ramus, nesilinksmina ir laiką leidžia itin ramiai.

Puslapis sparčiai plito ir populiarėjo, kol apie jį galų gale sužinojo ir pats futbolininkas.

Šis dėl tokio atvejo nesupyko, o priešingai – pats pradėjo savo asmeniniame instagramo profilyje talpinti trumpus video įrašus, kuriuose tarsi pats plaukia pasroviui ir įsijaučia į neva nuobodų savo gyvenimą.

Jei sezono metu didelę dalį turinio žaidėjo instagrame užima nuotraukos ir įrašai iš rungtynių, tai karantino metu teko pasikeisti ir futbolininkas patalpino du šmaikščius įrašus su savo neva nuobodžiomis veiklomis.

Viename iš jų jis užfiksuotas karantinui atsargiai rūšiuojantis arbatos pakelius ir, kaip rašo pats žaidėjas, „Milnerių namuose juoko taip pat netrūksta“, taip atsakydamas komandos draugui Alexui Oxlade-Chamberlainui, kuris per pertrauką patalpino įrašą su savo šokiu.

Dar vieną įrašą J. Milneris patalpino antradienį, jame futbolininkas užfiksuotas atidžiai prižiūrintis veją greta savo namų.

„Dabar, kai su arbata susitvarkėme, laikas išlyginti veją“, – prie video, kuriame žirklėmis kerpa žolę, rašė futbolininkas.

Panašu, kad panašiais įrašais futbolininkas savo sirgalius turės linksminti dar kurį laiką – sezonas Anglijoje sustabdytas yra iki balandžio 3-osios, tačiau tikėtina, kad vėliau tas laikas bus dar pailgintas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt