Naujienų srautas

Sportas2020.03.18 08:49

Kilnus poelgis – Belinelli skyrė piniginę paramą Bolonijos ligoninei

LRT.lt 2020.03.18 08:49

San Antonijaus „Spurs“ gynėjas Marco Belinelli nepagailėjo savo asmeninių lėšų ir paaukojo solidžią pinigų sumą „Maggiore“ ligoninei Bolonijoje, kur, iki išeidamas į pensiją, chirurgu dirbo jo tėvas.

Nors tiksli suma nėra įvardinama, kaip praneša „Il Resto del Carlino“, pinigai bus skirti įsigyti priemones ir įranga, reikalingą sėkmingai kovai su koronavirusu, kuris Italijai smogė itin stipriai.

Pirmus keturis savo metus krepšininkas praleido būtent Bolonijos komandose – 2002-2003 metų sezoną jis rungtyniavo „Virtus“ ekipoje, vėliau persikėlė į „Fortitudo“, kur žaidė iki pat 2007-ųjų, kol persikėlė į NBA.

„Nuo tada, kai situacija tapo tokia rimta, nuolat palaikau ryšį su savo draugais ir šeima Italijoje. Mano tėvas daug metų šioje ligoninėje dirbo chirurgu, žinau, kiek daug ten žmonės dirba, o šiandien tai yra dar svarbiau.

Kaip galėdamas padėsiu per atstumą ir nekantrauju, kada galėsiu grįžti į Boloniją ir padėkoti visiems asmeniškai. Dar niekada taip nesididžiavau, kad esu italas“, – teigė M. Belinelli.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi