Naujienų srautas

Sportas2020.03.17 21:58

Iš Australijos grįžusi „Ferrari“ komanda užsidarė karantine, paaukojo solidžią sumą kovai su koronavirusu

LRT.lt 2020.03.17 21:58

„Formulės-1” lenktynėse dalyvaujanti „Ferrari“ komanda po sugrįžimo ši Australijos, kur savaitgalį neįvyko pirmasis pasaulio čempionato etapas, užsidarė karantinui. Tai padarė visi F-1 komandos nariai, buvę Australijoje, praneša BBC.

Toks „Ferrari“ komandos sprendimas yra visiškai savanoriškas – nė vienas komandos narys neserga, neturi koronaviruso simptomų. Kompanija užmoka už viešbučius tiems, kurie negali grįžti namo dėl įvairių priežasčių – turi senesnių šeimos narių, nėščią žmoną ar mažamečių vaikų.

Nėra aišku, kada komandos nariai grįš į darbus, mat visos „Ferrari“ gamyklos yra uždarytos iki kovo 27 dienos.

Tuo tarpu „Fiat“ ir „Ferrari“ kompanijas bei Turino „Juventus“ futbolo klubą valdanti Agnelli šeima paaukojo 10 mln. eurų kovai su koronavirusu Italijoje.

Negana to, Agnelli šeima perka 150 plaučių ventiliavimo aparatų bei suteikia būrį automobilių, kad pagelbėtų išvežioti maistą ir medicinos priemones pacientams namuose.

„Formulės-1” sezono pradžioje kol kas yra atšaukti pirmi keturi etapai – Australijoje, Bahreine, Vietname ir Kinijoje. BBC teigimu, greičiausiai bus atidėti etapai Nyderlanduose, Ispanijoje ir Monake.

Kol kas nėra aišku, kada pavyks pradėti F-1 sezoną, koks bus jo tvarkaraštis ir kiek lenktynių įvyks. Prieš sezoną buvo suplanuoti 22 etapai, o F-1 taisyklėse teigiama, kad minimaliai turi būti įvykdyti 8 etapai, kad būtų galima skelbti pasaulio čempioną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi