Sportas

2020.03.17 13:46

Eurolygos rungtynes Milane koronaviruso grėsmes fone prisiminęs Randolphas: buvome sunerimę

LRT.lt 2020.03.17 13:46

Madrido „Real“ klubo aukštaūgis, šiuo metu dienas leidžiantis privalomame karantine dėl koronaviruso grėsmės, savo įspūdžiais pasidalino kartu su „The Undefeated“ žurnalistu Marcu J. Spearsu.

„Žinia apie tai, kad tavo sezonas gali būti nukeltas arba apskritai užbaigtas truputį gniuždo. Sunku su tuo susitaikyti, kai įdėjai tiek daug pastangų. Su komanda taikėmės į aukščiausias vietas prieš atkrintamąsias. Kovojome tik dėl titulų, – tvirtino vienas „Real“ lyderių. – Visgi suprantame, kad dabar svarbiausia – sveikata ir žaidėjų bei artimųjų saugumas.“

Amerikietis išgyveno ne pačias ramiausias dienas, kai praėjusią savaitę kitam „Real“ amerikiečiui nustatytas teigiamas koronaviruso testas.

Negana to, prieš tai, kovo 3-ąją, „Real“ žaidė Eurolygos rungtynes Milane. Nors dvikova vyko už uždarų turų, tuo metu Lombardijos regione esantis Milanas jau kentė nuo koronaviruso protrūkio.

„Daugelis mano komandos draugų ir trenerių štabo atstovų buvo sunerimę dėl rungtynių Milane. Visgi, žinote, kaip atletai tiesiog pagūžčiojome pečiais ir nusprendėme, kad viskas bus gerai ir mumis bus pasirūpinta. Buvo priimtos saugumo priemonės. Visgi sekė nurodymus, ką turėtų daryti, – aiškino krepšininkas. – Kelionės į Milaną metu turėjome specialias pirštines, medicinines kaukes, dezinfekcinio skysčio. Buvo apmaudu sužinoti sugrįžus, kad vienas mūsų komandos draugas apsikrėtė virusu.“

Šiuo metu dienas su šeima Ispanijoje leidžiantis žaidėjas tikina, kad nebijo užsikrėsti virusu, kuris jau buvo nustatytas ne vienam profesionaliam atletui.

„Jeigu užsikrėsiu virusu, manimi bus pasirūpinta. Tai nebus didelė problema“, – kalbėjo A. Randolphas.