Naujienų srautas

Sportas2020.03.17 12:05

Japonijos Vyriausybės atstovė išlieka ryžtinga: tikimės olimpines žaidynes surengti laiku ir su žiūrovais

LRT.lt 2020.03.17 12:05

Japonijos Vyriausybėje dirbanti ministrė Seiko Hashimoto, atsakinga už Tokijo olimpines žaidynes, tikina, kad šalis ir toliau ruošiasi „pilnavertėms“ žaidynėms, skelbia BBC.

S. Hashimoto teigimu, Japonija ruošiasi laiku (liepos 24 – rugpjūčio 9 dienomis) suorganizuoti didžiausią metų sporto renginį, kurį gyvai galėtų stebėti žiūrovai stadione.

Dar šeštadienį Japonijos ministras pirmininkas Shinzo Aibe tvirtino, kad nepaisant koronaviruso pandemijos, olimpinės žaidynės turėtų įvykti kaip planuota.

„Mes tikimės surengti pilnavertes olimpines žaidynes, – BBC cituoja S. Hashimoto. – Padarysime viską, kas yra įmanoma, kad pasirengtume žaidynėms kaip ir planuota. Norime, kad Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) įsitikintų, kad esame pajėgūs tą padaryti.“

Antradienį į specialią vaizdo konferenciją susirinks IOC atstovai, kurie su įvairių sporto šakų pasaulinių federacijų atstovais kalbės apie dėl koronaviruso pandemijos sustojusią sporto varžybų situaciją.

Dėl plintnačio koronaviruso grėsmės, buvo sustabdyti įvairių šakų olimpiniai atrankos turnyrai. Pirmadienį Londone atšauktas jau prasidėjęs olimpinis bokso turnyras, kuriame varžėsi ir Lietuvos boksininkai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi