Naujienų srautas

Sportas2020.03.17 11:16

Australijos krepšinio čempionatas sustabdytas jau gerokai įkaitus finalo serijos kovoms

LRT.lt 2020.03.17 11:16

2019–2020 m. sezono atomazgą pasitikusi Australijos krepšinio lyga (NBL) buvo priversta imtis ryžtingų veiksmų bei dėl kylančios koronaviruso pandemijos grėsmės sustabdė jau prasidėjusią superfinalo seriją.

Dvikovoje iki penkių pergalių tarp Sidnėjaus „Kings“ ir Perto „Wildcats“ klubų rezultatu 2:1 pirmavo Perto ekipa. Visos finalo serijos rungtynės buvo žaidžiamos už uždarų durų.

Po sustabdytos serijos dėl čempionų titulo, lygos vadovybė per ateinančias 48 valandas priims sprendimą dėl sezono nugalėtojo klausimo.

„Pasikonsultavę su Australijos krepšinio žaidėjų asociacija nusprendėme, kad likusios čempionato rungtynės negali būti žaidžiamos, – tvirtino lygos savininkas ir Vykdantysis direktorius Larry Kestelmanas. – Abi finale kovojusios komandos žaidė nuostabų sezoną – „Kings“ klubas pirmavo viso reguliariojo sezono metu, o „Wildcats“ – finalo serijoje. 41-asis lygos sezonas buvo vienas geriausių istorijoje. Fiksavome rekordinio lankomumo statistiką ir matėme aukščiausio lygio krepšinį. Grįžime dar didesni ir geresni 2020–2021 m. sezone!”

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi