Naujienų srautas

Sportas2020.03.17 09:48

Lietuvai atstovaujančios čiuožėjos Allison Reed šeimoje didžiulė netektis – mirė olimpietis brolis

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2020.03.17 09:48

Lietuvai tarptautinėse varžybose kartu su Sauliumi Abrulevičiumi atstovaujančios Allison Reed šeimą sukrėtė netektis. . Amerikietė antradienį ryte asmeninėje socialinio tinklapio „Instagram“ paskyroje pranešė apie brolio – taip pat šokėjo ant ledo – Chriso Reedo mirtį. Treneriu dirbęs Ch. Reedas mirė ne dėl su koronavirusu susijusių priežasčių.

„Su didžiuliu ir slegiančiu liūdesiu pranešu, kad mano švelnus, charizmatiškas ir mylintis brolis Chrisas netikėtai mirė praėjusį savaitgalį.

Žodžiais negaliu apsakyti, kokį skausmą jaučiu. Chrisas buvo tyros sielos žmogus. Jis užpildydavo bet kurį kambarį džiaugsmu ir juoku. Jis visada žinojo, kaip mane pralinksminti. Myliu tave, broli“, – rašė A. Reed.

Ch. Reedui šiais metais būtų suėję 31-eri. Informaciją apie trijų žiemos olimpinių žaidynių dalyvio mirtį portalui LRT.lt patvirtino ir dailiojo čiuožimo trenerė Lilija Vanagienė.

„Esame visi labai sukrėsti šios naujienos. Chrisas dirbo treneriu JAV ir po staigaus sveikatos sutrikimo buvo nugabentas į ligoninę. Dar raminau Allison, kad viskas bus gerai, nes jos brolis jaunas ir stiprus, tačiau sulaukėme blogiausių žinių – jį ištiko klinikinė mirtis, galimai, sukelta insulto. Tikrai nenoriu gilintis į detales – kalbėjo L. Vanagienė. – Tai didžiulė netektis tokiai gražiai šeimai. Jų tarpusavio ryšiai yra labai stiprūs. Allison jau buvo išvykusi į JAV, jai padėjome, kiek galėjome su visais kelionės reikalais. Ji spėjo ligoninėje atsisveikinti su broliu.“

Ch. Reedas karjerą dailiajame čiuožime pradėjo kartu su savo vyresniąja seserimi Cathy Reed, su kuria nuo 2006–2007 m. sezono atstovavo Japonijai bei dalyvavo 2010 m. Vankuverio ir 2014 m. Sočio olimpinėse žaidynėse bei aštuoniuose pasaulio čempionatuose.

Po 2014–2015 m. sezono iš daliojo čiuožimo pasitraukus Cathy Reed, Ch. Reedas suvienijo jėgas su čiuožėja iš Japonijos Kana Muramoto. Pora jau 2015 metais tapo Japonijos čempionais, o 2016–2017 m. sezone Azijos žaidynėse iškovojo sidabro medalius.

Ch. Reedas ir K. Muramoto atstovavo Japonijai ir 2018 m. Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse, kuriose finišavo 15-ti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi