Sportas

2020.03.16 19:25

Mitchellas apie neatsakingą Goberto elgesį: man prireikė laiko, jog atvėsčiau

LRT.lt2020.03.16 19:25

Donovanas Mitchellas –  vienas iš trijų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkų, kuriam buvo nustatytas užsikrėtimas koronavirusu.

Pirmuoju žaidėju, kuriam buvo diagnozuotas šis virusas, tapo D. Mitchello komandos draugas Rudy Gobertas. Manoma, kad jo neatsargus elgesys ir nulėmė, jog dabar NBA turi tris užsikrėtimo atvejus.

R. Gobertas sulaukė daug kritikos iš krepšinio bendruomenės, kai dar nežinodamas, kad yra koronaviruso nešiotojas, tyčia lietė visus konferencijų salės mikrofonus.

Bendraudamas su GMA žinių tarnyba, D. Mitchellas neslėpė nusivylimo R. Goberto elgesiu, tačiau jo nepeikė.

„Man prireikė laiko, jog atvėsčiau po visos situacijos, su kuria teko susidurti“, – teigė krepšininkas. – Girdėjau ir skaičiau, kad jis (Gobertas) laikosi gerai, todėl esu dėl to laimingas. Džiugu, kad neužsikrėtė visi. Aš ir Rudy neturime vaikų, tačiau mūsų komandoje tokių vyrukų yra, taigi džiaugiuosi, kad virusas nepersimetė kitiems.“

Kalbėdamas apie savo sveikatos būklę, D. Mitchellas pridūrė: „Neturiu jokių simptomų. Jeigu nebūtų pasirodžiusios naujienos, jūs net neįtartumėte, jog aš sergu. Manau, kad tai ir yra baisiausia šio viruso dalis – jautiesi gerai, bet jį nešioji ir gali užkrėsti kitus.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.