Naujienų srautas

Sportas2020.03.16 17:12

Ispanijoje mirė koronavirusu užsikrėtęs futbolo treneris

atnaujinta 21:20
LRT.lt 2020.03.16 17:12

Andalūzijos regione (Ispanija) įsikūręs futbolo klubas „Atletico Portada Alta“ pasidalino sukrečiančia žinia – mirė koronavirusu užsikrėtęs 21-erių vaikų treneris Francisco Garcia. Jis taip pat sirgo leukemija, kuri ir apsunkino kovą su COVID-19.

Jaunas vyras dar sekmadienį vakare teigė, kad jaučiasi gerai, tačiau jo būklė žaibiškai pablogėjo, o gydytojai jau padėti nebegalėjo.

Skaudžią žinią pranešė klubo prezidentas Pepe Bueno: „Norime išreikšti giliausią užuojautą Francisco Garcios šeimai ir draugams. Ką mes be tavęs darysime? Tu visada buvai ten, kur tavęs reikėjo labiausiai. Kaip mums reikės tęsti tavo pradėtus darbus? Nežinau kaip, bet darysime tai dėl tavęs. Niekada nepamiršime tavęs. Ilsėkis ramybėje.“

Ispanija yra antra labiausiai koronaviruso paliesta šalis Europoje. Iš viso yra užfiksuoti beveik 8 tūkst. užsikrėtimo atvejų, o gyvybių jau neteko 288 žmonės.

Šis virusas yra kur kas pavojingesnis vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau F. Garcios situaciją komplikavo tai, kad jis sirgo vėžiu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi