Naujienų srautas

Sportas2020.03.16 15:55

Skaudžią traumą patyręs „Riterių“ saugas sulaukė komandos draugų dovanos

LRT.lt 2020.03.16 15:55

Kol šalyje dar nebuvo paskelbtas karantinas, „Riterių“ futbolininkai ir administracija šeštadienį aplankė pirmajame A lygos ture siaubingą traumą patyrusį ekipos draugą Matą Ramanauską. Pastarajam komanda dovanų įteikė „PlayStation“ žaidimų konsolę bei palinkėjo greičiau grįžti į rikiuotę, rašo klubo svetainė.

„Kiekvienas atsidūręs tokioje situacijoje kaip Matas, norėtų sulaukti dėmesio ir žinoti, kad nėra pamirštas. Dovana – tai smulkmena, bet… esu labai laimingas, kad mūsų komanda yra tikra komanda. Neatsirado nei vieno, kuris prieštarautų ir sakytų, kad neprisidės prie dovanos. Matai, sveik kuo greičiau ir sugrįžk dar stipresnis“, – apie sprendimą aplankyti M. Ramanauską pasakojo Valdemaras Borovskij.

Priminsime, kad rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ kovodamas dėl kamuolio M. Ramanauskas nesėkmingai susidūrė su varžovu bei netrukus buvo išvežtas į ligoninę, kur vaikinui nustatyti daugybiniai lūžiai bei stiprus smegenų sutrenkimas. Per savaitę situacija pasikeitė kardinaliai – futbolininkas jaučiasi žymiai geriau, šypsosi ir jau dabar laukia sugrįžimo į aikštę.

„Sveikata gerėja, o su tokiu komandos draugų palaikymu į aikštę grįšiu dvigubai greičiau (šypsosi). Sunkiu metu palaikymas labai padeda. Iš tikro, toks komandos vizitas labai nustebino. O juo labiau ir dovana (šypsosi). Mielieji, visiems jums esu labai dėkingas“, – džiaugsmo ir dėkingumo neslėpė M.Ramanauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi