Naujienų srautas

Sportas2020.03.16 15:32

Po pralaimėtos kovos lietuvių boksininkas neslėpė apmaudo: jei ne teisėjo įspėjimas, kova būtų mano

LRT.lt 2020.03.16 15:32

Lietuvių boksininkas Tadas Tamašauskas sekmadienį Londone pralaimėjo kovą ir neiškovojo kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes, o po kovos jis socialiniame tinkle pažėrė kritikos ir dvikovai teisėjavusiems arbitrams.

Svorio kategorijoje iki 91 kg Tadas Tamašauskas susitiko su Konstantinu Pinčiuku iš Izraelio. Sėkmingiau kovą pradėjęs lietuvis vėliau perleido iniciatyvą varžovui ir pralaimėjo taškais 1:4 (28:29, 27:30, 29:28, 28:29, 27:30). Pralaimėjęs T. Tamašauskas pasitraukė iš kovos dėl vietos olimpinėse žaidynes. Šioje svorio kategorijoje norint iškovoti olimpinį kelialapį, reikėjo laimėti tris kovas.

Po kovos lietuvis savo emocijomis pasidalino ir savo feisbuko anketoje, kur atskleidė, jog vos grįžęs į Lietuvą su savo treneriu savanoriškai izoliuosis.

„Nurimus aistroms galiu pasakyti, kad kvalifikacija susiklostė ne pagal planą, nors tik paaiškėjus burtams, kelialapis ir pasirodė labiau pasiekiamas, nei kadanors anksčiau. Tikėjau, kad eisiu toliau.

Kovoje bokso nebuvo daug, priešininkas labai klampus, praktiškai neleido boksuotis, prilaikydavo mane, vos tik man priartėjus, kartais prilaikydavau ir aš jį,neneigiu, bet ringo teisėjo akimis VISADA laikydavau tik aš. Trečiame raunde ringo teisėjas padovanojo taškus varžovui man skirdamas įspėjimą, nors galėjo leisti išsiaiškinti nesikišdamas, arba pastaba galėjo būt abipusė. Raundas būtų mano. Ir kova būtų, jei ne tas įspėjimas,bet po kovos kumščiais jau nemosuojama..nors čia irgi yra išimtis.

Apšilimo zonoje man jau dedantis pirštines prieš pat akis prancūzų treneris pliaukštelėjo graikų treneriui per žandą, po ko šis nukrito ant žemės, tiesiog taip va.. kas keisčiausia, kad prancūzas po šito incidento ir toliau sekundavo savo komandai, lyg nieko nebūtų nutikę.. nedidelis susistumdymas tarp trenerių, atbėgusi vienintelė moteriškė su “security” uniforma ir tiek.. turbūt atsipirko įspėjimu.

Tai tokia ta 4metų ciklo svarbiausių varžybų atmosfera, jau nekalbant apie aplinkui atšaukiamus visus sporto renginius ir namuose skelbiamą karantiną. Žinoma, sąlygos visiems vienodos, tačiau nevisi turi namuose laukiančias žmonas ir vaikus. Pripažinsiu, tai truputį veikia.. Šeima - mano stiprybė, bet tuo pačiu ir silpnybė, įsitikinau tuo.

Labai didžiuojuosi savo žmona @evelina_valantinaite, AČIŪ už tavo ramybę ir palaikymą! Tikiu, kad kartu ir ugnį pereitume, jeigu reiktų.
Džiugina tai,kad pavyko atsikelti lėktuvo bilietus, tiesa, tik iš 7-to karto, bet dabar bent jau būsiu arčiau šeimos, nors dar ne kartu. Kurį laiką dar negalėsiu paimti mažosios į rankas. Su Vitalijum karantinuosimės mano bute, tol šeimyna pabus pas uošvius.

Kažkaip dviejų kambarių bute reikės palaikyti formą, nes gegužės mėn laukia paskutinis šansas atsirinkti į Olimpiadą, jeigu neatšauks aišku“, – rašė boksininkas.

Dar viena galimybė užsitikrinti vietą olimpinėse žaidynėse bus gegužės 11-25 d., kai Paryžiuje vyks pasaulinis atrankos turnyras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi