Naujienų srautas

Sportas2020.03.16 15:04

„Svajonių perėjimo“ besitikintis Ighalo pasiruošęs pusiau susimažinti algą

LRT.lt 2020.03.16 15:04

„Manchester United“ gretose solidžiai debiutavęs puolėjas Odionas Ighalo tikisi, jog jo nuomos sutartis po sezono taps pilnaverte, o tam yra pasiruošęs net pusiau susimažinti atlyginimą.

Nigerijos rinktinės puolėjas sausį prisijungė prie Mančesterio komandos, kai ilgalaikę traumą patyrė ekipos atakų lyderis Marcusas Rashfordas.

Jis į komandą atvyko iš Šanchajaus „Shenhua“ komandos Kinijoje nuomos pagrindais, tačiau lygių skirtumo nepajuto ir per 8 rungtynes naujoje komandoje jau pelnė 4 įvarčius.

„Raudonųjų velnių“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras apie auklėtinį atsiliepė teigiamai ir tikisi, jog klubas svarstys galimybę žaidėją vasarą įsigyti visam laikui.

Visgi, kaip praneša Anglijos žiniasklaida, tam koją kišti gali futbolininko alga, kuri Kinijoje siekia 240 tūkstančių svarų per savaitę.

Tačiau taip pat pranešama, jog pats žaidėjas būtų linkęs dabartinį atlyginimą nusirėžti pusiau vien tam, kad galėtų oficialiai tapti Mančesterio komandos nariu.

Pats žaidėjas iš Nigerijos praeityje Anglijoje jau yra atstovavęs „Watford“ vienuolikei, taip pat ne kartą yra minėjęs, jog „Manchester United“ yra mėgiamiausias jo klubas, kurį stebėjo dar nuo vaikystės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi