Naujienų srautas

Sportas2020.03.16 11:33

Nepopuliari varžybų organizatoriaus nuomonė: sportas be žiūrovų laimingus gali padaryti visus

LRT.lt 2020.03.16 11:33

Kol koronavirusas ir toliau paralyžiuoja pasaulio sportą ir arba stabdo varžybas, ar verčia jas vykdyti be žiūrovų, atsiranda ir žmonių, kurie tokioje situacijoje sugeba įžvelgti pliusų.

Tokią nuomonę pareiškė varžybų organizatorius Anglijoje Eddie Hearnas, kuris sakė, jog varžybų atšaukti ar stabdyti nederėtų, nes sportininkai turi „išlaikyti savo šeimas“.

„Nežinau, kokia yra nauda nerengiant varžybų atvirose erdvėse. Žmonės kalba apie viruso plitimą, tačiau, jei nebūsime užrakinti namuose, vis tiek būsime tarp žmonių baruose, darbuose, ar keliaudami traukiniuose. Kur galima, aš savo veiklas tęsiu, o jei ne – kai kurias teks nukelti“, – BBC cituoja E. Hearno žodžius.

E. Hearnas vadovauja „Matchroom Sports“ – kompanijai, kuri specializuojasi įvarčių sporto šakų varžybų vykdyme, tokių kaip golfas, snukeris ar smiginis ir teigia, jog varžybų stabdyti nereiktų – naudingiau yra jas tęsti be žiūrovų.

„Manau, jog reikia veiklas tęsti tol, kol jos atitinka visus svarbiausius sveikatos reikalavimus. Iš tiesų net norėčiau organizuoti daugiau renginių be žiūrovų, nes tada išlieka galimybė visus išlaikyti užimtus ir laimingus.

Tai suteikia galimybę uždarų patalpų sporto šakoms, net ir boksas gali iš naujo atrasti savo vietą rinkoje“, – kalbėjo E. Hearnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi