Naujienų srautas

Sportas2020.03.15 22:23

Į Kiniją grįžtantis Motiejūnas: iš ten bėgome į Europą, dabar – atvirkščiai

LRT.lt 2020.03.15 22:23

Beveik du mėnesius trukęs Donato Motiejūno vizitas Lietuvoje yra baigtas – vidurio puolėjas grįžta į Kiniją, kurios problemos dėl koronaviruso, panašu, jau yra užnugaryje.

29-erių metų lietuvis po kelių savaičių vėl pradės treniruotis su Šanchajaus „Sharks“ komanda. Planuojama, kad Kinijos krepšinio pirmenybės bus pratęstos balandžio 6 dieną.

Nepaisant to, kad Kinija tapo koronaviruso centru, šalies krepšinio lyga nusprendė nesiimti pačių kardinaliausių priemonių ir suteikė galimybę krepšininkams baigti sezonus.

Kaip prieš išvykdamas kalbėjo D. Motiejūnas, sausį grįždamas į Lietuvą jis negalėjo įsivaizduoti, kad po kelių mėnesių saugiau jausis būdamas Kinijoje.

„Dabartinė situacija rodo, kad būti Kinijoje yra žymiai saugiau. Kaip mes su treneriu juokavome, tada dėl koronaviruso bėgome iš Kinijos, o dabar bėgame iš Europos į Kiniją“, – bendraudamas su LNK televizija sakė D. Motiejūnas.

„Situacija yra valdoma, o pats sezonas bus pratęstas balandžio pradžioje. Dabar grįšime, dvi savaites būsime karantinuoti, o po to tęsime pasiruošimą sezonui. Klubas pranešė, kad situacija yra valdoma, viskas yra proto ribose, tad su tokia nuotaika ir skrendame“, – tęsė krepšininkas.

Motiejūnas šį sezoną Kinijos aukščiausioje lygoje vidutiniškai rinko po 22,8 taško ir atkovojo po 15,1 kamuolio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi