Naujienų srautas

Sportas2020.03.15 15:07

Anglijos futbolo valdžia nusivylęs Rooney: jie elgėsi taip, tarsi būtume jūrų kiaulytės

LRT.lt 2020.03.15 15:07

Anglijos futbolo legenda Wayne‘as Rooney sukritikavo savo šalies vyriausybę bei futbolo institucijas, kurių įkaitais šią savaitę tapo patys futbolininkai.

Elitiniai Anglijos futbolo čempionatai, įskaitant ir „Premier“ lygą, buvo sustabdytos iki balandžio 3 dienos. Tiesa, priimti tokį sprendimą jie ryžosi tik penktadienį, kai ketvirtadienio naktį paaiškėjo, jog Londono „Arsenal“ treneriui Mikeliui Artetai yra nustatytas koronavirusas.

„Visiems žaidėjams, treneriams, klubo darbuotojams ir jų šeimoms ši savaitė buvo labai nerami“, – BBC cituoja 34-erių metų žaidėjo, šiuo metu rungtyniaujančio antrame pagal pajėgumą šalies futbolo divizione, žodžius.

„Vienu atveju buvo galima jausti lyderystės trūkumą mūsų šalies vyriausybėje, kitu – FA ir „Premier“ lygoje“, – tęsė W. Rooney.

Savo paties publikacijoje, kurią paskelbė „The Sunday Times“, buvęs Anglijos rinktinės kapitonas rašė, kad su futbolininkais pastarąją savaitę buvo elgiamasi barbariškai.

„Manau, kad dauguma futbolininkų galvojo, ar delsimas priimti sprendimą gali būti susijęs su pinigais. Kodėl reikėjo laukti iki penktadienio? Kodėl turėjo įvykti toks incidentas (Artetos susirgimas – red.), jog valdžia pagaliau priimti teisingą sprendimą?

Po to, kai buvo nuspręsta surengti skubų susirinkimą, kuriame bus sprendžiamas lygos likimas, pajutau, jog futbolininkai Anglijoje yra tarsi jūrų kiaulytės.

Aš žinau, kaip šioje situacijoje jaučiuosi pats. Įsivaizduokite, jeigu man būtų tekę žaisti futbolą nesaugioje aplinkoje, o tada būčiau susirgęs tuo virusu. Nežinau, ar tada dar norėčiau žaisti futbolą. Už tai valdžiai neatleisčiau niekada“, – pasipiktinimo neslėpė W. Rooney.

Kaip rodo naujausi duomenys, Jungtinėse Karalystėse koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 1 100 žmonių, mirė – 21.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi