Naujienų srautas

Sportas2020.03.15 13:22

Pirmieji koronaviruso atvejai „La Liga“ pirmenybėse: užsikrėtė penki „Valencia“ nariai

atnaujinta 16.16
LRT.lt 2020.03.15 13:22

32-ejų metų „Valencia“ klubo vidurio gynėjas Ezequielis Garay‘us tapo pirmuoju futbolininku Ispanijoje, kuriam buvo nustatytas teigiamas COVID-19 testas.

Ispanijoje yra paskelbta nepaprastoji padėtis – koronavirusu jau užsikrėtė daugiau nei 6 300 žmonių, o gyvybės neteko 196.

Ispanijos nuo ketvirtadienio buvo sustabdytos „La Liga“ futbolo pirmenybės, kurios nevyks mažiausiai dvi savaites. Visgi situacija Ispanijoje yra komplikuota ir didelė tikimybė, kad čempionatas nevyks visą artimiausią mėnesį.

Apie tai, kad serga koronavirusu, E. Garay‘us pranešė savo „Instagram“ paskyroje. Futbolininkas patikino, kad jaučiasi gerai, nors ir pabrėžia, kad susiduria su dar vienu šių metų išbandymu – jam vasarį plyšo kryžminiai kelio raiščiai.

„Akivaizdu, kad 2020-uosius pradėjau ne ta koja. Mano koronaviruso testas yra teigiamas. Jaučiuosi labai gerai ir viskas, ką galiu dabar daryti, tai klausyti sveikatos institucijų nurodymų. Šiuo metu esu izoliuotas“, – rašė futbolininkas.

Kiek vėliau oficialiame „Valencia“ klubo pranešime buvo nurodyta, kad iš viso koronavirusu užsikrėtė penki komandos nariai, tarp kurių – dar du žaidėjai.

Nurodoma, kad COVID-19 testas buvo nustatytas taip pat dviem gynėjams – prancūzui Eliaquimui Mangala ir ispanui Jose Gaya.

Kiti du komandos nariai – už rungtynių tvarką atsakingas Paco Camarasa ir medikas Juanas Aliaga.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi