Naujienų srautas

Sportas2020.03.15 12:35

Cristiano Ronaldo viešbučio atstovai paneigė žinią apie kilnų žaidėjo poelgį

atnaujinta 22.50
LRT.lt 2020.03.15 12:35

Savo gimtojoje Madeiroje šiuo metu laiką leidžiantis Cristiano Ronaldo pasižymėjo kilniu poelgiu. Kaip skelbia Ispanijos dienraštis „Marca“, 35-erių metų futbolininkas iš savo lėšų padės koronavirusu užsikrėtusiems žmonėms.

Teigiama, kad C. Ronaldo savo viešbučių kompleksą Portugalijoje netrukus pavers ligoninėmis, kuriose bus gydomi ir tiriami COVID-19 virusu užsikrėtę žmonės. Be to, C. Ronaldo pažadėjo padengti visų darbuotojų bei medikų atlyginimus.

C. Ronaldo priklauso du viešbučių kompleksai: vienas Lisabonoje, kitas – Funšalyje (Madeiros administracinis centras).

Pats C. Ronaldo vis dar gyvena karantino režimu, nes Turino „Juventus“ komandoje šią savaitę buvo nustatytas vienas koronaviruso užsikrėtimo atvejis.

Portugalijoje, naujausiais duomenimis, yra nustatyti 169 užsikrėtimo atvejai. Gyvybės pavojingas virusas šioje šalyje dar nenusinešė.

***

22:50 val.

Visą pasaulio žiniasklaidą apskriejusi naujiena apie C. Ronaldo poelgį pasirodė esanti melaginga. Apie tai skelbusi „Marca“ vėliau pašalino publikaciją.

Tai, kad informacija yra netikra, „RTL Nieuws“ patvirtino ir „CR7 Hotels“ tinklo viešbučio atstovas: „Mes liekame viešbučiu ir nebūsime medicinos klinika.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi