Naujienų srautas

Sportas2020.03.14 14:00

FIFA suteikė teisę klubams neišleisti žaidėjų į nacionalines rinktines

LRT.lt 2020.03.14 14:00

Tarptautinė futbolo federacija (FIFA) tęsia bendradarbiavimą su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir imasi priemonių, kad apsaugotų futbolininkų sveikatą.

Koronaviruso krizė jau sujaukė visą klubinį futbolą – Europoje buvo atšauktos kone visos šalių pirmenybės. Didelė tikimybė, kad dėl to kovo ir balandžio mėnesį negalės vykti tarptautinės nacionalinių rinktinių rungtynės.

Europoje didžioji dauguma rungtynių tarp nacionalinių komandų jau buvo atidėtos, tačiau vis dar nėra aiški kitų žemynų situacija, ypatingai Pietų Amerikos, kurios didelė dalis futbolininkų žaidžia Europoje.

Būtent dėl neeilinės situacijos FIFA suteikė galimybę klubams per artėjantį rinktinių langą neišleisti savo žaidėjų į nacionalinių komandų stovyklas.

Iki šiol tokios teisės klubai neturėjo – pagal FIFA reglamentą buvo privaloma išleisti žaidėjus atstovauti jų šalies rinkinėms.

Priminsime, kad antradienį paaiškės Europos futbolo likimas. UEFA surengs visų futbolo federacijų ir asociacijų video konferenciją ir spręs, ką daryti su nukeltais šalių čempionatais ir UEFA turnyrais, įskaitant 2020 m. Europos čempionatą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi