Sportas

2020.03.13 22:39

Koronavirusu susirgusio Artetos žinutė: kartu tai įveiksime

LRT.lt2020.03.13 22:39

Ketvirtadienio vakarą pasklidus naujienai, kad Londono „Arsenal“ strategui Mikeliui Artetai buvo diagnozuotas koronavirusas, ispanas jau kitą dieną pasidalino žinute tviteryje.

Treneris teigė, jog jau jaučiasi geriau ir išreiškė viltį, jog virusas bus įveiktas.

„Ačiū už jūsų žodžius ir palaikymą, jau jaučiuosi geriau. Visi prieš save matome didelį ir dar nematytą iššūkį ir visų sveikata dabar yra svarbiausias dalykas. Saugokite vieni kitus laikydamiesi nurodymų ir įveiksime tai kartu. Sveikinimai „Premier“ lygai priėmus teisingus sprendimus“, – savo socialiniame tinkle rašė ispanas.

Paskutiniu savo sakiniu jis apeliavo į lygos sprendimą sustabdyti pirmenybes ir bent kurį laiką jų netęsti. Anglija buvo viena iš paskutinių šalių, suspendavusi savo čempionatą.

Testai komandoje buvo atlikti visiems žaidėjams ir personalui, tačiau šiuo metu virusas buvo diagnozuotas tik komandos treneriui.

Būtent „Arsenal“ klubas kurį laiką buvo po padidinamuoju stiklu, mat, praėjus kelioms dienoms po jų rungtynių su Pirėjo „Olympiakos“, pastarųjų savininkas Evangelos Marinakis taip pat pranešė, kad jam buvo diagnozuotas virusas.

Komandos žaidėjai dabar yra karantinuoti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt