Naujienų srautas

Sportas2015.09.29 09:21

Atidarytas 23-iasis Lietuvos krepšinio lygos sezonas

LKL.lt 2015.09.29 09:21

Pirmadienio vakarą Trakų rajone „IDW Esperanza Resort“ iškilmingai atidarytas 23-iasis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas.

Jau trečiadienį pirmenybėse bus sužaistos pirmosios LKL rungtynės bei dešimt komandų pradės kovą dėl LKL taurės.

„Prieš savaitę visi džiaugėmės rinktinės pergale. Ačiū Jonui (Kazlauskui – BNS), kuris subūrė tokią komandą. Ta komanda buvo surinkta daugiausia iš mūsų, LKL klubų. Tai reiškia, kad mūsų klubai sugeba paruošti aukšto lygio žaidėjus. Linkių žaidėjams daug gražių akimirkų, sirgaliams – beprotiškai palaikyti komandas, teisėjams – teisingų švilpukų. Pradedame naująjį sezoną!“, – teigė renginį atidaręs LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Pasak pranešimo, už nuopelnus LKL buvo apdovanoti Klaipėdos „Neptūno“ direktorius Osvaldas Kurauskas bei Panevėžio „Lietkabelio“ prezidentas Alvydas Bieliauskas.

Į scenos palubes kilo visų dešimties komandų marškinėliai, o renginio metu publiką savo muzikiniais pasirodymais džiugino Monika Linkytė ir Petras Vyšniauskas.

LKL sezono atidarymo ceremoniją vainikavo atvežtas LKL trofėjus, kurį į sceną įnešė čempiono Kauno „Žalgirio“ atstovai – Gintaras Krapikas ir Paulius Jankūnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi