Naujienų srautas

Sportas2020.03.13 08:02

Antras atvejis „Premier“ lygoje – koronavirusu užsikrėtė „Chelsea“ žaidėjas

LRT.lt 2020.03.13 08:02

„Premier“ lygai vis dar galvojant, ką daryti dėl čempionato eigos, pranešama apie antrąjį koronaviruso atvejį. Atliktas testas parodė teigiamą rezultatą „Chelsea“ žaidėjui Callumui Hudsonu-Odoi.

19 metų futbolininkas pastaruoju metu gydėsi traumą, pastarąjį kartą aikštėje jis buvo vasario pradžioje, kai „Chelsea“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Leicester“ ekipa.

„Chelsea“ praneša, kad dalis klubo treniruočių komplekso yra uždaroma, o visi komandos nariai, kurie pastaruoju metu turėjo artimą kontaktą su žaidėju, karantinuojami.

Į tai įeina absoliučiai visi „Chelsea“ pagrindinės komandos žaidėjai, trenerių štabas ir didžioji dalis kitų darbuotojų.

Klubas praneša, kad C. Hudsonas-Odoi simptomus, panašius į peršalimą, pajuto pirmadienį ir nuo tada nesitreniravo su komanda.

Tai antrasis užsikrėtimo koronavirusu atveji „Premier“ lygoje. Ketvirtadienį apie trenerio Mikelio Artetos užsikrėtimą pranešė Londono „Arsenal“ ekipa.

Ketvirtadienį dar nepranešus apie M. Artetos užsikrėtimą „Premier“ lyga skelbė, kad savaitgalio turas vyks, kaip suplanuota. „Chelsea“ šeštadienį turtų žaisti mačą Birmingeme su „Aston Villa“ ekipa.

Vis dėlto po pastarųjų naujienų tikimasi, kad „Premier“ lyga taip pat bus sustabdya.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi