Naujienų srautas

Sportas2020.03.13 00:42

Sukrėtimas „Premier“ lygoje: „Arsenal“ treneriui nustatytas koronavirusas

atnaujinta 01:02
LRT.lt 2020.03.13 00:42

Londono „Arsenal“ klubas informavo, kad komandos vyriausiajam treneriui Mikeliui Artetai nustatytas koronavirusas. Tiek treneris, tiek visa ekipa, įskaitant žaidėjus, yra izoliuota.

„Arsenal“ klubo pranešime rašoma, kad karantino sąlygomis artimiausią laikotarpį gyvens artimą ryšį su strategu turėję komandos nariai. Tie, kurie neturėjo kontakto su M. Arteta, turėtų grįžti į treniruotes kelių dienų bėgyje.

„Mūsų mintys yra su Arteta, kuris jaučia nusivylimą, nors ir yra geroje būklėje. Mes palaikome aktyvų dialogą su visais susijusiais žmonėmis, kad kuo įmanoma geriau suvaldytume situaciją. Tikimės, kad netrukus grįšime į treniruotes ir galėsime žaisti savo rungtynes“ – oficialioje „Arsenal“ svetainėje cituojamas klubo direktorius Vinai Venkateshamas.

Pats strategas, aiškindamas situaciją, teigė: „Esu labai nusivylęs, tačiau pasijutęs blogai nusprendžiau atlikti testą. Kai tik gausiu daktarų leidimą, iškart grįšiu prie darbo.“

„Arsenal“ pabrėžė, kad negalės žaisti artimiausių „Premier“ lygos rungtynių. Šeštadienį „kanonieriai“ turėjo stoti į kovą su „Brighton“.

Pati „Premier“ lyga ketvirtadienio vakarą pranešė, kad kol kas nestabdo savo veiklos ir visos rungtynės vyks pagal planą. Tiesa, dėl šio įvykio penktadienį bus surengtas specialus susirinkimas, kurio metu bus sprendžiamas lygos likimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi