Be žiūrovų išvykoje žaidęs „Manchester United“ nepasigailėjo Austrijos ekipos

kiti rezultatai
LRT.lt 2020.03.12 21:57

Koronavirusui drebinant sporto pasaulį, Senajame žemyne prasidėjo UEFA Europos lygos aštuntfinalio kovos. Tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link padėjo Ole Gunnaro Solskjaero treniruojama „Manchester United“ komanda.

„Raudonieji velniai“, be pralaimėjimų žygiuojantys jau 11 rungtynių iš eilės, tuščioje varžovų tvirtovėje šventė įspūdingą pergalę – 5:0. Po „Man Utd“ futbolininkų kojomis krito kuklus klubas iš Austrijos – Linco LASK.

Po pirmojo kėlinio „Man Utd“ turėjo tik minimalų pranašumą, tačiau antrajame kėlinyje šeimininkų ekipa jau pajuto tikrą Anglijos klubo jėgą.

Šioje dvikovoje pasižymėjo penki skirtingi įvarčių autoriai – Odionas Ighalo, Danielis Jamesas, Juanas Mata, Masonas Greewoodas ir Andreasas Pereira.

Atsakomosios rungtynės, kuriose „Man Utd“ liks tik išspręsti formalumus, vyks „Old Trafford“ tvirtovėje.

Kitose rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ gavo netikėtą smūgį namuose – 0:3 nusileista „Basel“ ekipai. Dar kita akistata baigėsi Stambulo „Basaksehir“ pergale 1:0 prieš „Kobenhavn“.

22 valandą buvo sužaistos dar trejos rungtynės. Graikijoje lygiosiomis 1:1 išsiskyrė Pirėjo „Olympiakos“ ir „Wolves“ komandos. Savo ruožtu Lėverkuzeno „Bayer“ 3:1 nugalėjo Glazgo „Rangers“, o Donecko „Šachtar“ 2:1 išvykoje palaužė „Wolfsburg“.