Naujienų srautas

Sportas2020.03.12 19:42

Koronavirusu užsikrėtę futbolininkai ramina visuomenę: jaučiamės gerai, svarbiausia – laikytis taisyklių

LRT.lt 2020.03.12 19:42

Italijoje per mažiau nei 24 valandas užsikrėtimai koronavirusu buvo nustatyti dviem futbolininkams. Žinia apie teigiamą žaidėjų COVID-19 testą netruko pasiekti pasaulio žiniasklaidos – abu italai žaidžia stipriausiame šalies futbolo divizione.

Pirmasis atvejis buvo nustatytas Turino „Juventus“ vidurio gynėjui Daniele Rugani, kuris sekmadienį kartu su komanda dalyvavo „Serie A“ pirmenybių rungtynėse.

Karantino sąlygomis dabar gyvena visa „Juventus“ komanda, įskaitant ir Portugalijoje likusį Cristiano Ronaldo.

Pats D. Rugani kreipėsi į futbolo visuomenę ir padėkojo už paramą: „Noriu nuraminti visus, kurie jaudinasi dėl manęs, kadangi jaučiuosi gerai. Noriu padėkoti visiems gydytojams ir medicininiam personalui, kurie šiuo metu tvarkosi su šia išskirtine situacija ligoninėse.

Taip pat noriu paskatinti visus laikytis taisyklių, nes virusas nesirenka. Darykime tai dėl savęs ir savo mylimų žmonių.“

Nepraėjus nė parai buvo pranešta, kad tuo pačiu virusu užsikrėtė kitas Italijos futbolininkas. Teigiamas COVID-19 testas buvo nustatytas Genujos „Sampdoria“ puolėjui Manolo Gabbiadini, kuris, paskelbdamas žinutę socialiniame tinkle, taip pat nuramino savo gerbėjus.

„Mano koronaviruso testas taip pat buvo teigiamas“, – „Twitter“ paskyroje rašė 28-erių metų žaidėjas. – Noriu padėkoti visiems, kurie man rašė, sulaukiau labai daug žinučių. Noriu tik pasakyti, kad jaučiuosi gerai, todėl galite nesijaudinti. Laikykitės taisyklių, likite namuose ir viskas galiausiai išsispręs.“

Naujausiais duomenimis, Italijoje užsikrėtusių koronavirusu skaičius šoktelėjo iki 15 tūkst., o nuo viruso jau mirė šiek tiek daugiau nei 1000 žmonių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi