Sportas

2020.03.12 17:05

„Žalgirio“ stovykloje – nežinia dėl legionierių ateities ir atlyginimų

LRT.lt2020.03.12 17:05

Europos krepšinis atsidūrė aklavietėje – Eurolyga neribotam laikui atšaukė visų turnyrų kovas, o klubų sezonai pakibo ant plauko.

Ketvirtadienį specialiai surengtoje Kauno „Žalgirio“ spaudos konferencijoje kalbėjęs klubo direktorius Paulius Motiejūnas prasitarė, kad kuriam laikui gali tekti išleisti legionierius.

„Paprašėme, kad jie parą dar palauktų. Rytoj paskelbsime kažkokią informaciją“, – sakė P. Motiejūnas. – Bendraujame su Eurolyga, taip pat su kitais klubais. Labai svarbu, ką nuspręs LKL, nes žaidėjai tada turėtų likti žaisti vietiniame čempionate.“

„Situacija nėra aiški – nežinia, ar jie gali išvykti ir ar juos priims JAV. Atrodo, kad Lietuvoje likti yra saugu ir jie patys to norėtų, bet iš kitos pusės suprantame, kad norisi būti su šeimomis ir draugais“, – situaciją komentavo kauniečių klubo direktorius.

P. Motiejūnas pabrėžė, kad nutraukus visų lygų veiklą, o legionieriams išvykus į gimtinę, atlyginimai nebūtų mokami.

„Kontraktuose tai nėra apibrėžta, bet, pavyzdžiui, NBA algų nemoka. Manau, kad tai logiška, nes jeigu mes nežaidžiame, tuomet neturime ir pajamų. Tai yra neeilinė situacija, turime viską išsiaiškinti ir tada žiūrėsime“, – tvirtino „Žalgirio“ vadovas.

P. Motiejūnas taip pat pabrėžė, kad kol kas neturi jokios informacijos apie tai, kada gali būti pratęstas Eurolygos sezonas.

„Daug neapibrėžtumo. Nežinia, kiek Eurolyga galėtų laukti ir kuriam laikui nukelti likusią sezono dalį. Birželį dar laukia olimpinių žaidynių atrankos turnyras, kuris jau dabar kabo ant klaustukų, kaip ir visa olimpiada“, – tęsė jis.

Kauno „Žalgiris“ beveik visą šį sezoną rinko pilnas arenas. Paklaustas apie galimus nuostolius, P. Motiejūnas atsakė: „Jie išties dideli, dar skaičiuojame. Tikrai šimtai (tūkstančių). Tiek mūsų, tiek ir Eurolygos prioritetas yra išlaukti tą laikotarpį ir perkelti rungtynes.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.